34 lata, żona Macieja, troje dzieci. Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Urodzona i wychowana w Jaśle na Podkarpaciu. W okresie szkolnym przez 11 lat trenowała taniec towarzyski – wicemistrzyni Europy. W Łomiankach od 7 lat, przez 4 lata prowadziła restaurację, dając pracę młodym mieszkańcom. Organizowała w niej akcje charytatywne, imprezy kulturalne i rozrywkowe. W 2014 r. otrzymała od władz miasta medal 25-lecia Łomianek. Członek Klubu Mam. Bardzo ceni sobie współpracę z tym gronem świetnych i mądrych kobiet. Aktywnie działa w radzie rodziców w szkole swoich dzieci. Razem z córką śpiewa w szkolnym chórze. Związana ze środowiskiem Przedszkola Sióstr Salezjanek. Z mężem oraz z dziećmi aktywnie spędza czas wolny – narty, żagle, pływanie, rowery.


Jeśli chcesz, żeby:

  • matki i rodziny otrzymywały prawdziwe wsparcie,
  • by oferta sportowa i kulturalna Łomianek była wszechstronna i bogata oraz dostępna przez cały rok dla wszystkich grup mieszkańców,
  • by dynamiczny rozwój Łomianek rzeczywiście służył ludziom,

zagłosuj na mnie.


Lubię Łomianki, podoba mi się życie tutaj, ale widzę, jak wiele można tu zmienić na lepsze. Dlatego zdecydowałam się kandydować do rady miejskiej.

Urodziłam się i wychowałam w Jaśle na Podkarpaciu. W tym pięknym mieście spędziłam dzieciństwo i tam chodziłam do liceum. Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Zarządzania.
Przez 11 lat trenowałam wyczynowo taniec towarzyski, byłam wicemistrzynią Europy w stylach latynoamerykańskim i standardowym.

W Łomiankach mieszkam od 7 lat i od początku angażuję się w sprawy naszego miasta i gminy. W latach 2014-2017 prowadziłam tu własną restaurację, dając pracę młodym mieszkańcom Łomianek. Organizowałam też wiele imprez kulturalnych i rozrywkowych, w tym koncerty i akcje charytatywne na rzecz osób potrzebujących. Podczas masowych imprez sportowych organizowałam „strefy kibica”. W uznaniu za moje zaangażowanie społeczne otrzymałam od władz miasta medal 25-lecia Łomianek. Nie chcę jednak osiadać na laurach i dlatego nadal chcę działać w Łomiankach.

Przede wszystkim stawiam na lokalnych przedsiębiorców. Gdy prowadziłam restaurację, najchętniej współpracowałam z łomiankowskimi firmami. Z własnego doświadczenia wiem, jak władze lokalne mogłyby wspierać lokalny biznes.

Jako matce trojga dzieci bliskie sprawy są mi dzieci i ich wychowania. Należę do Klubu Mam w Łomiankach i bardzo cenię sobie to grono świetnych i mądrych kobiet. W Klubie Mam brałam udział w organizowaniu pomocy dla samotnych matek. Działam też w Radzie Rodziców w szkole moich dzieci, razem z córką śpiewamy w szkolnym chórze. Nasze dzieci są wychowankami przedszkola Sióstr Salezjanek i głównie z tym środowiskiem jesteśmy związani relacjami koleżeńskimi i przyjacielskimi. Na co dzień widzę, że potrzebne jest wsparcie dla matek i dla rodzin. Karta Dużej Rodziny to świetne rozwiązanie, ale to za mało.

Moja osobista przygoda ze sportem i wartości, jakie niesie sport, determinuje moje wybory w obecnym życiu. Nasze dzieci trenują różne dyscypliny w łomiankowskich klubach. I również, jako rodzina, preferujemy aktywne spędzanie czasu wolnego (rowery, pływanie, narty, żagle, fitness). Dlatego chcę angażować się w rozwijanie oferty sportowej w Łomiankach.

Łomianki dynamicznie się rozwijają, wiele się buduje i zmienia. Wiem, co zrobić, żeby te zmiany rzeczywiście służyły ludziom…